Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

V případě reklamace zboží nás neváhejte co nejdříve kontaktovat na tel: 546605023

 

Zboží, které chcete reklamovat, případně vrátit zašlete bezpečnou zásilkovou službou na adresu:

Extron s.r.o.

Hájecká 1176/17

61800 Brno

areál Auto Horák


prosíme ke zboží připojit náš protokol ZDE

 

Při zasílání nalitých mokrých baterií je nutné využít bezpečné zásilkové služby nejlépe TOPTRANS, který dokáže baterie převéz bez poškození nebo případného převrácení, kdy baterie může být vylita. Prosíme neposílejte baterie běžnou zásilkovou službou nebo Českou poštou, kde dochází k převrácení a hrubé manipulaci a NEBALTE baterii do uzavřeného obalu jako jsou krabice, aby bylo vidět, jak je baterie postavena a mohlo s ní být pohodlně manipulováno. 

Před samotnou reklamací baterie u nás a jejím zaslání na naši adresu doporučujeme navštívit servis, kde jsou vybavení profesionální nabíječkou, dokáží takovou baterii profesionálně nabít a proměřit. V mnohých případech reklamace baterie - nedostatek energie při startování, se jedná pouze o vybití baterie a napojení na nedostatečný nabíjecí zdroj, který již nedokáže hlouběji vybitou baterie dostatečně nabít.