Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Doprava

Dopravu pro naši společnost zajišťuje přepravní služba TOPTRANS, GLS a pro Komfortní doručení po Brně a okolí využíváme vlastní dopravu.

Společnost TOPTRANS je vynikající pro přepravu zásilek, u kterých hrozí riziko poškození při přepravě (autobaterie). Díky tomu jsme jí svěřili přepravu hlavně autobaterií. I tak je tato přepravní služba schopna doručit, ve většině případů, autobaterie následující den po objednání. (Baterie musí být objednána do 14 hodin aby mohla býto pro zásilkovou službu připravena a expedována). Ostatí zásilky u kterých nehrozí poškození z přepravy, což jsou motobaterie, nabíječky a jiné příslušenství, jsou zasílány společností GLS, která stejně jako zásilková služba TopTrans doručuje zboží následující den po objednání. Baterie jsou zabelené jen do tenké stretch folie, tak aby bylo možné s baterií bezpečnš manipulovat a zákazník si při doručení zboží mohl baterie prohlédnout. K samotné baterii je pod stretch folíí přibalen záruční list a faktura. 

V zájmu všech zásilkových služeb je kvalitní doručení zboží a vždy se snaží zákazníka informovat telefonicky před samotným příjezdem na adresu, proto je důležité zadání správného telefonního čísla, aby nedocházelo ke zdržení v doručení zásilky, kdy u baterie je termín doručení tak důležitý.

Podrobné informace o dopravě naleznete zde.

 

Platba

Platba je možná v hotovosti při předání zásilky řidičem zásilkových společnosti, tzv. NA DOBÍRKU. Pokud si zákazník zvolí při objendání zboží platbu PŘEVODEM, bude mu zboží zasláno až po připsání finančních prostředků na náš bankovní účet. Tím se může odeslání baterie o jeden den zpozdit vzhledem k prodlevě mezibankovních převodů. Při využití dopravy po Brně se platí řidiči vždy v hotovosti na základě přiloženého dokladu. 

Daňové doklady za zboží jsou zasílány elektronicky mailem a jsou zároveň připojeny k baterii.