Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

VARTA AUTOMOBILOVÉ BATERIE - Varta Trio

Značka baterií Varta je celosvětový pojem mezi bateriemi. Již více jak 100 let dávají baterie Varta energii nejen automobilům a motocyklům, ale strojům a zařízením po celém světě. Díky novým technologiím, inovaci ve výrobě a stále větší odpovědnosti vůči životnímu prostředí, se značka varta stává světovou jedničkou v oblasti výroby baterií jak pro automobily, které míří k zákazníkům přímo z výrobních linek, ale i pro další prodej pro všechny zákazníky. Baterie varta byly vždy zárukou spolehlivosti a je tomu tak stále. Baterie Varta najdou své uplatnění nejen u osobních automobilů se svoji moderní řadou Varta Trio, kde jsou baterie Varta Black Dynamic, Blue Dynamic a Silver Dynamic, ale také v těžkých nákladních a užitkových vozidlech, stavebních strojích díky své antivibrační ochraně nebo v karavench, motocyklech a motorových člunech, kde dodávají energii i za náročných provozních podmínek. Seznamte se z řadou automobilových a motocyklových baterií Varta.

Varta Blue Dynamic

Baterie pro středně vybavené automobily bez systému start-stop. Baterie Varta Blue Dynamic je nejžádanější řadou mezi bateriemi Varta, kde naleznete vždy ten správný rozměr a pólování pro všechny typy automobilů. Nejen běžné Evropské provedení a pravé pólování, ale i Asijské typy a velikosti s úzkými póly pro použití v Japonských a Korejských typech automobilů. Síla a výkon jsou pro tuto baterii typické. Baterie Varta blue Dynamic je vyvinuta nejen podle nejpřísnějších požadavků, ale díky ekologickému programu se snaží výrobce baterií Varta nezatěžovat životní prostředí a neustále snižovat dopady výroby baterií na přírodu. Díky patentované mřížce PowerFrame je baterie Varta Blue dynamic schopna poskytnout vysoký startovací výkon i při klimaticky nepříznivých podmínkách, přitom si zachovat dlouhou životnost díky technologiím snižujícím korozi a riziko skratu baterie.

Při použití baterie Varta Blue Dynamic si zajistíte kvalitní start kdykoli to bude třeba a užijete si tím více pohody a klidu na cestách.

Varta Silver Dynamic

Baterie Varta Silver dynamic je baterií nejvyšších standardů. Vysoký starotvací výkon je pro tuto baterie typycký a proto je možné ji použít i u automobilů, které jsou vybaveny náročnými elektronickými systémy, ale bez použití start-stop systému. Varta Silver Dynamic Vám poskytne dostatek energie i při extrémně nízkých teplotách nebo naopak vysokou spolehlivost při vysokých letních teplotách, kde riziko poškození baterie je stejně vysoké. Díky technologii PoweFrame se snižuje riziko koroze a skratu baterie. Díky svým technologiím baterii Varta Silver Dynamic používají do svých auotmobilů přední výrobci a tak slouží baterie Silver Dynamic zákazníkům jako jejich první baterie v automobilu. 

Silný startvoací výkon, spolehlivost za extrémních podmínek a nízké náklady na údržbu dělají z baterie Varta Silver Dynmaic jedničku mezi bateriemi.

Varta Black Dynamic

Základní řada baterií Varta, avšak stejně spolehlivá jako prémiové řady baterií. Dostatečný výkon s použitím moderních technologií umožńuje baterii Varta Black Dynamic použít v moderních automobilech, ale především je určena pro automobily s minimem elektroniky a pro automobily starších generací. Baterie Varta Black Dynamic je také vybavena technologií PoweFrame, díky které je baterie odolnější proti zkratu a korozi, kde poskytuje mimořádný výkon i při výkyvech teplot. Baterie Varta Black Dynamic jsou ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí mimořádnou kvalitu za skvělou cenu. 

Kvalitní technologie značkové baterie s dostatečným výkonem za mimořádně výhodnou cenu.

Varta Silver Dynamic AGM

Nejvýkonější baterie, která přesně nabízí takový dostatek energie i pro náročné elektrické systémy moderních autmobilů a je vyrobena pro použití i v systémech START-STOP, kde je kladen důraz na rychlé dodání energie z regenerativních sytémů brždění. Autobaterie VARTA AGM má třikrát větší odolnost než baterie běžného typu. Technologie AGM (absorber glass mat) je technologií, kde není mezi elektrodami klasický elektrolit ve formě tekutiny, ale je nasáklý do speciální tkaniny skelných vláken, které oddělují vzájemně kladné a záproné elektrody tzv. separátor. Baterie s touto technologií se daleko rychleji nabíjí a je odolnější vůči cyklické zátěži. Díky nasáknutému elektrolitu ve skelných vláknech nehrozí baterii její vytečení a tedy je daleko bezpečnější a absolutně bezůdržbová. 

Výkoná a odolná baterie typu AGM (absorber glass mat) která je absolutné bezpečná a vhodná pro nejnáročnější elektronické systémy a systém start-stop.

Varta Professional Starter

Řada baterií Professional od výrobce Varta je vyrobena s důrazem na odolnost a rychlý start i při nízkých teplotách. Baterie Varta Professional Starter nejsou určeny jen pro použití v karavenech nebo lodích, ale výborně se hodí i při běžném použití u osobních automobilů a lehkých užitkových vozidel. Varta Professional Starter nabízí dlohou dodávku energie i při vysokém zatížení a díky novým a moderním technologiím jsou tyto baterie vysoce odolné proti korozi a vyznačují se dlouhou životností.

Varta Classic

Baterié Varta Classic jsou ručně dělané baterie tradičního vzhledu, ale s použitím moderních technologií, které umožní bezproblémové startování jakéhokoli veterána i při náročných podmínkách provozu. Historie načky Varta je úzce spojena s automobilkami již po desetiletí a proto volba baterie typu Classic od výrobce kvalitních autobaterií Varta je tou správnou volbou. Vzhled jako z doby výroby samotného historického automobilu, který je pro majitele tak důležitý. Samotné detaily baterie, kde je víko ručně lité asfaltem a ručně dělané kontakty podtrhují originalitu a tradici autmobilových baterií Varta.

Maximální výkon a původní vzhled. Precizní ruční zpracování a použití moderních technologií zaručuje dlouhou životnost. 

VARTA POWERSPORTS - motocykly, skútry, zahradní stroje a zařízení

Varta Powersport v sobě obsahuje mnoho možností použítí od klasických baterií pro motocykly, skútry, vodní a sněžné skútry, ATV, po baterie zahradních traktorů a speciálních terénních zařízení. 

Powersport Freshpack

Nejprodávanější baterie s technologií olovo-kyselina Powersport Freshpack se dodávají nabíte v suchém stavu s přiloženým elektrolitem. Baterie tohoto typu jsou velice odolné a jsou postaveny tak, aby odolávaly nejen teplotním výkyvům, ale také náročným podmínkám provozu z hlediska otřesů a dodávají vždy potřebnou energie kdykoli je třeba. Až 41 modelů, které zahrnují veškeré potřeby v oblasti powersport zaujmou svou výdrží, kde díky použitým materiálům nedochází ke korozi a k případným skratům baterie.

Powersport AGM

Bezůdržbová baterie navržená do extrémních podmínek provozu s technologií AGM (absorber glass mat) nabízí maximální výkon při všech podmínkách provozu. Baterie s technologií AGM je extrémně odolná vůči otřesům a poskytuje vždy dostatek energie i u zažízení s vysokým odběrem energie. baterie Powersport AGM mohou být nakloněny až do 45°, kde jsou stále dokonale utěsněny. Baterie jsou odolné vůči cyklickému vybíjení a nabíjení a vyznačují se delší životností.

Powersport GEL

Díky gelové technologie jsou možnosti této baterie téměř neomezené. Baterie odolává těm nejdrsnějším nepříznivým podmínkám. Mimořádná odolnost vůči vibracím umožňuje použití v jakémkoli terénu, kde dokáže nabídnout mimořádné množství energie i pro motocykly nebo jiné stroje a zařízení, které jsou vybaveny pokročilými systémy. Baterie Powersport GEL se dodává nabítá a je tak připravena ihned k použití. Díky technologiím trpí minimálním samovybíjením a proto umožňuje dlouho skladovatelnost a je tedy vhodná při sezoním použití.

Powersport Gardening

Speciálně navržená baterie pro zahradní sekačky a zařízení pro údržbu zahradních ploch. Baterie Varta Powersport Gardening se vyznačuje vysokým startovacím proudem a díky technologii vápník-vápník se snižuje rychlost vybíjení a případná koroze baterie. Tím je zaručena dlouhá životnost baterie i při nepravidelném použití zařízení na kterém je baterie umístěna.